ID: 1435268

Essential Greens

Jeszcze więcej chlorofilu w żelu!

Nowość! Nasz stworzony w oparciu o natrualne składniki żel jest bogatym źródłem chlorofilu oraz wszystkiego co najlepsze w wyciągach z zielonych warzyw i ziół. Wszystko to sprawia, że Essential Greens Gel stanowi doskonałe uzupełnie codziennej diety, a polecany jest szczególnie osobom nie lubiącym zielenin oraz pragnącym odżywić i jednocześnie oczyścić swój organizm.

  • Składniki podstawowe:  Chlorella w proszku, spirulina w proszku, alfalfa (lucerna siewna) w proszku, brokuł w proszku, szpinak w proszku, karczoch w proszku, mięta pieprzowa w proszku, mięta szpiczasta w proszku, wyciąg z jabłka, bezkofeinowy wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z pestek winogron, wyciąg z liści oliwki europejskiej.
     
  • Zawartość opakowania:  30 saszetek po 30 ml (31,3 g) każda.
  • Okres przydatności:  minimum 15 m-cy od daty zakupu.
  • Producent:  Synergy Worldwide, USA - Dowód zakupu Synergy.
  • Dostawa w 48 godzin z magazynu Synergy w Polsce.

Zakup online bezpośrednio od Synergy Worldwide, zapraszamy:
JUŻ W SYNERGY SHOP!

Informacje o składzie

Wszystkie składniki zawarte w Essential Greens są pochodzenia naturalnego. Rośliny i warzywa pochodzą z upraw wolnych od GMO. Tabela ze składem ma charakter ogólny i nie uwzględnia wielu wiatmin oraz mikroelementów będących naturalnymi składnikami zastosowanych ekstraktów roślinnych. Suplement nie zawiera sztucznych aromatów ani substancji barwiących.

sklad

Dawkowanie

Należy spożywać zawartość jednej saszetki (31,1 g) suplementu dziennie, najlepiej między posiłkami. Otwarte saszetki można przechowywać do kilku godzin, najlepiej w lodówce. Jedno opakowanie (30 saszetek) Essential Greens pomyślane jest jako miesięczna suplementacja.

Komu można polecić Essential Greens?

Korzyści z regularnego spożywania żelu odnieść mogą przede wszystkim osoby przebywające na wszelkiego rodzaju dietach oczyszczających, kuracjach odchudzających, spożywające mało zielonych warzyw i owoców, pijące za dużo kawy, herbaty i innych napojów sprzyjających zakwaszeniu, również pragnące położyć kres niezdrowemu odżywianiu. Chlorofil i inne składniki żelu pomagają zachować prawidłowy poziom pH w naszym organizmie (zapobiega zakwaszeniu), co jest niezbędne w zachowaniu dobrego zdrowia. Błonnik i wysoka zawarość naturalnych witamin oraz mikrolementów znakomicie uzupełnią wszelkie niedobory, a dodatek ziół zapewni liczne właściwości lecznicze.

Producent suplementu

Żel wytwarzany jest dla firmy Synergy w słynących z najwyższej jakości zakładach, w Stanach Zjednoczonych. Produkcja obwarowana jest wieloma normami i atestami. Każdy ze składników podlega wyrywkowej ale drobiazgowej kontroli jakości między innymi pod kątem zanieczyszczeń metalami ciężkimi. Firma Nature's Sunshine Products ma blisko 50 lat doświadczenia w produkcji suplementów i jest jednym ze światowych liderów branży prozdrowotnej. Zakłady mają prestiżowy certyfikat zewnętrznego audytora NSF, GMP oraz aprobatę amerykańskiego instytutu FDA. Produkt ma oczywiście również świadectwo GIS dopuszczenia do obrotu w Polsce. Na rynkach światowych obecny jest od kilkunastu lat.

Wyjątkowe opakowanie

Suplement sprzedawany jest w specjalnych saszetkach z tworzywa używanego między innymi do pakowania faramceutyków. Tworzywo to nie wydziela żadnych szkodliwych substancji i jest nieaktywne chemiczne i zapewnia czystość mikrobiologiczną, co jest gwarancją całkowitego bezpieczeństwa produktu. Produkt dostarczany jest z magazynu Synergy kurierem w specjalnym kartonie transportowym, chroniącym dodatkowo przed uszkodzeniami w transporcie.
essential-box

Pakiety produktów

Firma Synergy Worldwide proponuje swoim Klientom Preferowanym Essential Greens, inne Żele Synergy oraz ProArgi 9 Plus czy Body Prime w cenach hurtowych i to już w niewielkich ilościach. Produkty można nabyć w znacznie niższej cenie w pakietach np. 4 lub 8 sztuk. Wówczas cena jest najniższa - hurtowa. Zakup pojedynczych opakowań w cenach detalicznych jest mniej korzystny.

Produkt można również kupić w korzystnej cenie, w zestawach z innymi suplementami Synergy. Aktualna oferta cenowa dostępna jest zawsze w Sklepie Synergy, zapraszamy!

Pozostałe informacje

Wszystkie ceny w oficjalnym sklepie online są cenami brutto obowiązującymi wyłącznie na terenie Polski. Koszt przesyłki wynosi: 19,90 PLN w przypadku płatności kartą oraz 29,90 PLN w przypadku płatności pobraniowej u kuriera. Cena ta nie zależy od ilości zamówionych produktów! Żele i wszystkie inne produkty są specjalnie pakowane i wysyłane bezpośrednio z magazynu Synergy. Sprzedawcą produktów jest Synergy Worldwide Europe. Klient otrzymuje imienny Dowód Zakupu, będący podstawą ewentualnych reklamacji. Czas oczekiwania na przesyłkę nie przekracza dwóch dni roboczych. Uwaga: Zakupy wykonane w polskim sklepie online wysyłane są wyłącznie do odbiorców z Polski!

UWAGA na nieautoryzowaną sprzedaż!

Na rynku internetowym można znaleźć Essential Greens i inne produkty Synergy z drugiej ręki, z tzw. "sprzedaży prywatnej" np. na serwisach aukcyjnych, ogłoszeniowych, w sklepach internetowych innych niż Synergy itp. Firma zakazuje tego typu sprzedaży! Produkty kupione taką drogą mają najczęściej atrakcyjną cenę, jednak bywają przechowywane przez długi okres i w niewłaściwych warunkach lub niewłaściwie transportowane, co niszczy ich jakość. Zdarza się nawet, że są w napoczętych lub przekłutych opakowaniach. Pojawiają się też podróbki, produkty przeterminowane lub o podobnych nazwach. Towar taki nie podlega jakiejkolwiek reklamacji lub rękojmi i przestrzegamy przed jego zakupem.

Kupuj więc wyłącznie u dystrybutorów i z Dowodem Zakupu Synergy,
na przykład za pośrednictwem platformy zakupowej Synergy, dostępnej z tej strony. Wówczas masz gwarancję, że otrzymasz produkty oryginalne, odpowiednio przechowywane i opakowane. Cena również będzie najlepsza, zwłaszcza kiedy zdecydujesz się na nieco większy zakup, na przykład grupowy.

Zostań dystrybutorem!

Firma Synergy oferuje bardzo korzystne warunki współpracy dla swoich dystrybutorów. Prowizje są wypłacane dystrybutorom są naprawdę wysokie, nie musisz też nawet prowadzić działalności gospodarczej a formalności rejestracyjne (online) są banalnie proste i praktycznie nie odbiegają od wykonania pierwszego zakupu produktów. Jeśli jesteś zainteresowany taką współpracą, napisz.

KONTAKT

Jeśli masz pytania związane z produktem, zamówieniem lub dostawą naszych suplementów, NAPISZ DO NAS.
Popularne frazy: cena, chlorofil płynny, w płynie, Suplementy Synergy, produkty, zamówienie, sklep, autoryzowany dystrybutor, dawkowanie, chlorophyll in gel, gdzie kupić najtaniej, oczyszczanie, żel Synergy, zakupy grupowe, allegro - nieautoryzowana sprzedaż.

Essential Greens jest znakiem towarowym i własnością Nature's Sunshine Products / Synergy Worldwide. Informacje na stronie dobrychlorofil.pl należą do niezależnego dystrybutora i nie reprezentują całości firmy Synergy Worldwide. Strona stanowi własność i jest prowadzona przez niezależnego dystrybutora. Firma Synergy nie odpowiada prawnie za żadne znajdujące się na niej stwierdzenia pominięcia lub przeinaczenia. Opisane suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut aktywnego trybu życia i zdrowej diety. Nie mogą również zastąpić porady lekarskiej lub przypisanych przez lekarza leków. Sprzedawcą wszystkich przedstawionych na tej stronie suplementów diety jest Synergy Worldwide. Copyright © 2016 MATTRADE Niezależny Dystrybutor 1435268.